Автор Тема: Киев  (Прочитано 73448 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн mari_f

  • Присматривающийся
  • *
  • Сообщений: 26
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 1
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #180 : 02 Апреля 2018, 22:16:05 »
Девочки, Киев - отзовитесь. Что за фигня опять с выдачей памперсов?
Деснянский р-н - сказали, что памперсов нет и не известно, будет ли.
Разве программа не на год рассчитана?
Помню, на Харьковском массиве так вообще на год сразу выдали подгузники.
Ну что делать? Звонить 1551 и ругаться?
Кто что знает?
Днепрвский район, всё вовремя. В этом году, уже 3раза по 90 шт получили.
Не хочу никому объяснять, Почему я такая стала. Вам все равно не понять То, что я понимать устала.....

Оффлайн Lesnia

  • Присматривающийся
  • *
  • Сообщений: 17
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 0
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #181 : 10 Апреля 2018, 05:21:53 »
Всім привіт!  Я тут новенька. Читала багато в форумі, але побачила тему Києва і зрозуміла, що варто спілкуватись та ділитись досвідом.
Сину 2.5. ДЦП. Спастична диплегія. ( неврологічно тетрапарез)
середня стадія. Повзає, стоїть біля опори. Не ходить поки.
Ми живемо біля м. Золоті Ворота.

1. В Києві є ще центри приватні непогані: Самотужка ( Академмістечко) і Вільний рух ( в ньому є й іпотерапія) мБориспільська.
2. Ходимо на Іпотерапію на ВДНХ до інструктора Олени Саєнко. Я так розумію, що це Цеетр Петрусевич.
Для сина — свято! Ходимо 1 раз на тиждень, але можна й 2 рази на тиждень при потребі й можливості. Вартість 120 грн\ зайняття 20—30 хв
Один поводир та один реабілітолог Альона.
З іншого. Оку коня йде супроводжуючи (мама). Але в нас їздить дідусь, так як я в дикреті з молодшою
Записатись можна лише у вересні. Я рік чекала! Не заю як про фізичний розвиток ( в літературі описаний ефект від підвищеної температури тіла коня, і від особливої амплітуди руходи в коня. Поні не підходить, в них «рваний крок». ))
На зайнятті є розминка, різні пози та просто спілкування з твариною: обнімашки )
Перший раз іпотерапію пробувати у Львові, коли були на реабілітації в Еліті. Там ми курсом пройшли 10 зайнять. Перші 3 рази плакав, але я вірила, так як він завжди спочатку всюди плаче, а потім втягується.
На разі це просто супер — дитина сяє і кожен раз при спогаді коня радіє.

3. басейн. Ми ходимо в Немо, це на Саксаганського.
Це спеціальний басейн для немовлят, дітей та вагітних. Температура 32—36. Мілкий, є розминка в групі. Теж кричав спочатку, а тепер любить. Оскільки ми почали ходити з року, група вся з маленьких дітей, тому кричали всі по черзі й сприймалось нормально. Також  після групового зайняття іноді бачу як  приходить мама з дорослим сином з ДЦП й займається з ним одна. Мабуть неліквідний час. Також є зайняття індивідуальні з тренером. Одне зайняття групове —120 грн за годину. 1 індивідуальне 300—400, не пім‘ятаю точно.
3. Памперси. В мене в поліклініці педіатр сама мені сказала  про програму. Я і не підозрювала. Швидко все оформила, тільки справуа про склад сім‘ї та проживаючих здивувала. Видають по потребі. Проблем немає. Нам старша медсестра сказала, що памперсів видаватимуть скільки потрібно. Що в них в поліклініці лише 2 дитини і проблем не буде. Приходмо 1 раз на 2 тижній беремо 2 пачки. Видають Гіглз 5 і один раз дали Ліберо 7 помилково, але я рада, вдягаю на ніч і всю ніч спить. Гіглз, звісно такі собі. Але на дений час ок.
Схоже мені повезло з районом )
4.Богатирська в плані організації жесть, але окремі спеціалісти є непогані. Принаймні перший раз я хоч зрозуміла про реабілітацію як таку. З чтого вона складається і як буває. Зараз не можу туди кататись через дикрет. Та й знайшла спеціалісвьів на дім та поучр з домоч (логопед в Бєрсєнєва)
5. Основна реабілітація в Козявкіна. Саме після неї бачу справжній скачок в розвитку: 1 раабілітація — відкрились руки, почалась маніпуляція руками. 2 реаб — почав добре триматись на руках лежачи, але кричав при спробах залишати на животі, весь час перевертався. Далі невролог з Богатирської ( здвижкова) показала як тримати за таз і син почав спокійно витримувати з картками Домана на планшеті. Після 3 реабілітації почав перевертатись. до цього я ще й Домана начиталась і весь час старалась на дивоті його викладати. Це подіяло й він почав повзати по пластунськи. Після 4 реаб., почав повзати й сидіти в позі W. Після 5 реаб., утримується на колінах деякий час та ходить на них за руки. Почав стояти біля опори, тримаючись за руки. Після 6 реаб., ходить приставним кроком біля опори.
6. Пройшли курс реабілітації в Одесі в центрі з янголом. Спочатку думали, що повний треш як на Богатирській. Принаймні організація саме така. Але там виявилась чудова Войта терапет, не порівняти з Богатирською. Вона вчилась в Чехії. Також вона вчилась у Смолянінова. Загалом, нарешті мене навчили нормальному Войта без криків та садизму. До цтого я робила Войта «по Богатирськи» і мене кожен раз серце кров‘ ю обливалось. Крик стояв на весь будинок, а родичі розбігались по куткам і питали, може не варто катувати дитину. Коли я перестала його робити, через вагітність й дикретом, помітила, що тонус наріс, та з,явились незначні контрактури. Вже думала чи тов Чехію чи в Германію їхати на Войта, так як я читала про сучасний безболісний підхід. І тут несподівано в Одесі. Лікар Ірина Віталієвна дала еову надію. Також там хороші Бобат і Монтесорі. Все інше таке собі
7. Ще є можливість лягти в стаціонар в ПАГ. Але це найгірше, що ми проходили. Лише голковколювання там чогось варте. Інше просто катастрофа.
8. Про міський центр на Теліги було багато надій, але обламали‘ що до 4—ох років не беруть. Маразм!
Хочеться кудись написати щоб зробили щось для дітей до 4-ох років. Не заню куди!
9. Пробувала оформити безкоштовне соц таксі. Не дають до 3- ох років. Теж маразм! Я не можу через дикрет його возити, а бабусі- дідусі вже не можуть його таскати - 12 кг.
Чоловік пропадає на роботі, реабілітації то треба оплачувати!
На іпотерапію їздимо на таксі, так як при любому вірусі фебрильні судоми і я боюсь, що такими темпами розвинеться Епі, а це перешкода для реабілітації. Люба хвороба (ГРВІ) дає відкат, тому краще тратити гроші на таксі та не контактувати в громадському трнаспорті, який ще й не прилаштований для коляски.

10. Пройшла тренінг по методиці Блумберг. Безболісна методика по редукції патологічних рефлексів. Організовувала Інна Засоба. Вона, також організовувала по Фельденкрайзу і тепер робить такі-собі реабілітаційні купрси по цим методам.

https://kaza.com.ua/
 

Давайте ділитись!




Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk

Оффлайн marolа

  • Постоялец
  • *****
  • Сообщений: 575
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 3
  • Пол: Женский
  • Оля и доченька
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #182 : 10 Апреля 2018, 16:58:18 »
@Lesnia, дякую, що поділилися досвідом.
Де саме в Козявкіна реабілітовуєте сина - у Львові чи в Трускавці?
***Слава Богу за все!***

Оффлайн Lesnia

  • Присматривающийся
  • *
  • Сообщений: 17
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 0
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #183 : 13 Апреля 2018, 11:11:23 »
@Lesnia, дякую, що поділилися досвідом.
Де саме в Козявкіна реабілітовуєте сина - у Львові чи в Трускавці?

До року 2 рази були на короткому курсі в Львові. Це по 5 днів, скорочена дня немовлят до року. Але рекомендовано кожного місяця. Нажаль, пізно взнала про їх існування й про спец реабілітацію для немовлят. У 3-ох неврологів спостерігались, так як син недоношеним народився ( 31 тиждень з гіпоксією). Але до 8-го місяця ніхто внятно не міг сказати ні про реальні ризики, які як я тепер розумію, тоді були очевидні. Й не могли сказати про існування ранньої реабілітації до року, яка ще й сама ефективна в порівнянні з усім іншим віком.

Потім ще один вже 2-ох тижневий курс у Львові та 3 курси в Трускавці. Я не можу сказати, що є суттєва різниця. Лише нюанси. Принципово те саме.

Ще забула написати, що також дуже допомогло прочитання книги Домана «Якщо у Вашої дитини пошкодження мозку»
В 1.3 я нарешті лише з книжки, а не від неврологів зрозуміла як важливо дитину покласти на живіт на підлогу і чому це важливо.
Ось після чого й пішов розвиток, почав перевертатись, повзати....
також допомогли «копіювання» по Доману. Допомогло в повзанні, особливо в альтернованому (почерговому)
Інакше, любить скакати, а не перебирати ногами.


Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk

Оффлайн marolа

  • Постоялец
  • *****
  • Сообщений: 575
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 3
  • Пол: Женский
  • Оля и доченька
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #184 : 19 Апреля 2018, 22:24:50 »
@Lesnia, дякую за відповідь.
***Слава Богу за все!***

Оффлайн Lesya Kiev

  • Ветеран
  • ******
  • Сообщений: 2098
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 8
  • Пол: Женский
  • «Debes, еrgo potes!»
    • Мой теремок
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #185 : 21 Апреля 2018, 19:40:49 »
"Самотужка" - фитнес-центры для детей с ограниченными возможностями есть:
*Академгородок, ул. Ефремова 8А
*Харьковское Шоссе 19-Б
*ул. Межова 23

И открыт уже новый большой центр по ул. Ломоносова 83-А (Голосеевский р-н) с комплексной реабилитацией (как курсовки, так и на регулярной основе).
Сайт "Самотужки"  http://samotuzhka.com.ua/
И они есть в Фейсбуке

Оффлайн Lesya Kiev

  • Ветеран
  • ******
  • Сообщений: 2098
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 8
  • Пол: Женский
  • «Debes, еrgo potes!»
    • Мой теремок
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #186 : 21 Апреля 2018, 19:43:01 »
Девочки, спасибо, что откликнулись, завезли в Деснянский р-н памперсы, уже все ОК!

Оффлайн Juice

  • Интересующийся
  • ***
  • Сообщений: 126
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 0
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #187 : 25 Апреля 2018, 15:35:59 »
Девочки, кто - нибудь проходил недавно реабилитацию в гор центре на Телиги?

Оффлайн Lesnia

  • Присматривающийся
  • *
  • Сообщений: 17
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 0
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #188 : 27 Апреля 2018, 21:51:33 »
Київські центри:

http://v-ruh.com.ua/uk/

Ось центр Вільний Рух.

http://cfr-krok.ua/

Центр Крок за кроком.

Не була, але рекомендували.




Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk

Оффлайн Estee Lauder

Re: Киев
« Ответ #189 : 27 Апреля 2018, 22:24:41 »
Чоловік пропадає на роботі, реабілітації то треба оплачувати!
Привіт колезі!
Хоча весь час на думку спадає що може вдома більше користі дитині приніс...

Оффлайн Lesnia

  • Присматривающийся
  • *
  • Сообщений: 17
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 0
  • Пол: Женский
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #190 : 30 Апреля 2018, 23:57:40 »
Я і сама працюю. Бабусі з дідусями допомагають. Мені з цим повезло. Я для себе особисто чітко розумію, що або я ухайдохуюсь з малим, стаю героїнею, але мене на довго не вистачить, вигорю, почнеться депресія і відповідно уже не буде ніяких сил!
Або я знаходжу час для себе, для роботи, для чоловіка. Тоді в мене буде ресурс для того ж сина й емоційний і фізичний, і чоловік не буде закинутий мною, відповідно в нього теж будуть сили і працювати, заробляти й з сином займатись.
На останню реабілітації в Одесу як раз чоловік їздив. ( я в дикреті з меншою)
Привіз звідти ентузіазм, нову надію, вправи, яких мене навчив і сам робить періодично.
Ходить кожного дня з малим кататись на велодокторі, місяць як отримали, нарешті.
А ще, коли приходять спеціалісти, або зайняття якісь, що не можемо зробити ми особисто (логопед, психолог, реабілітолог) або інші грошові затратні мироприємства ( басейн, іпотерапія, реабілітація) і вони дають результати, які ми всеодно б самі вдома без специфічних знань та вмінь, досвіду не зможемо. Саме тоді я так чітко розумію, що ну просто НІ В ЯКОМУ РАЗІ не варто закриватись вдома, кидати все заради дитини, класти хрест на власному житті.
Коли в мене чи в нього падає мотивація, немає сил, здається, що зміни занадто малі чи повільні, то як раз новий курс логопедичного масажу, наприклад, дають скачок в мовленні й ми знову бачимо нові горизонти.




Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk

Оффлайн marolа

  • Постоялец
  • *****
  • Сообщений: 575
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 3
  • Пол: Женский
  • Оля и доченька
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #191 : 09 Июля 2018, 15:04:03 »
Можливо, комусь пригодиться:
http://www.desn.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=25177%3A2018-07-09-09-43-09&catid=282%3A2011-10-25-12-48-57&Itemid=2945&lang=ua


Відкрито додаткові групи соціально-медичної реабілітації дітей з особливими потребами

Понеділок, 09 Липня 2018, 11:42

Відкрито додаткові групи соціально-медичної реабілітації дітей з особливими потребами

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району створено додаткові групи соціально-медичної реабілітації дітей з інвалідністю.

Рішення про створення додаткових груп було прийнято після засідання комісії під головуванням начальника Управління праці та соціального захисту населення Деснянської райдержадміністрації Анастасії Філоненко.

«Під час засідання комісії ми прийняли та розглянули 73 заяви від батьків дітей з інвалідністю, які потребують послуги соціально-медичної реабілітації та денного догляду у відділенні. Члени комісії уважно поставилися до кожної заяви батьків, так як місць у відділенні обмежено, та знайшли можливість відкрити додаткові групи соціально-медичної реабілітації дітей разом з батьками для забезпечення соціальними послугами всіх потребуючих», – зазначила Анастасія Філоненко.
***Слава Богу за все!***

Оффлайн Lesya Kiev

  • Ветеран
  • ******
  • Сообщений: 2098
  • Страна: ua
  • Благодарностей: 8
  • Пол: Женский
  • «Debes, еrgo potes!»
    • Мой теремок
    • Награды
Re: Киев
« Ответ #192 : 09 Июля 2018, 22:53:39 »
@marolа, спасибо за инфу!

Оффлайн Ло

Re: Киев
« Ответ #193 : 11 Июля 2018, 16:21:28 »
Здравствуйте! Посоветуйте, пожалуйста, остеопата и массажиста для ребенка  в Киеве

Оффлайн Estee Lauder

Re: Киев
« Ответ #194 : 02 Августа 2018, 22:00:13 »